System Kadrowo Płacowy

Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla firm każdej wielkości

Znamy i rozumiemy obawy przed powierzeniem procesów płacowych zewnętrznemu podmiotowi, jednak kadry i płace zlecane na zewnątrz nie muszą oznaczać braku kontroli nad procesami w Twojej firmie. Dzięki systemowi kadrowemu outsourcing kadr i płac stanie się jeszcze bardziej efektywnym narzędziem. Dane kadrowo-płacowe, raporty, zestawienia dostępne online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  Outsourcing kadr i płac z UCMS Group pozwoli Ci zredukować papierową dokumentację i koszta w Twojej firmie.

Chcesz mieć kontrolę nad procesami kadrowo – płacowymi
i korzystać z outsourcingu jednocześnie? Pozwoli Ci na to system kadrowy, który oferujemy. W zależności od Twoich preferencji :

  • outsourcing kadr i płac może objąć wszystkie obowiązki z nimi związane
  • możesz korzystać z usług kadrowo płacowych firmy outsourcingowej, przy jednoczesnej możliwości wykorzystywania oprogramowania, które umożliwia zarządzanie tymi procesami.

UCMS Group Poland rozumie różnorodność potrzeb i daje swoim Klientom możliwość  uzyskania benefitów płynących z outsourcingu kadrowo płącowego, a także z oprogramowania, które pozwala na zarządzanie własnymi procesami HR.

Dzięki modułowej budowie systemu, możesz  wybrać tylko takie funkcje, które są dla Ciebie najbardziej  istotne w prowadzeniu kadr i płac, np. administracja urlopami i absencjami pracowników. Dodatkowo dla Twojego komfortu, zapewniamy doradztwo specjalistów UCMS Group w zakresie korzystania z sytemu.

E–Pracownik

Dzięki Portalowi Pracowniczemu Twoi pracownicy mogą sami wykonywać formalności związane naliczaniem płac oraz urlopami. Wygodny serwis on-line pozwala m.in. na drukowanie pasków płacowych czy składanie wniosków urlopowych.

Administracja Personalna

System Kadrowo Płacowy pozwoli Ci stworzyć kompletną bazę danych pracowników z profilami użytkowników.
W UCMS Group pracujemy zgodnie ze zdefiniowaną przez Ciebie polityką bezpieczeństwa.

Raporty On–Line

Sekcja raportowania on-line daje Ci dostęp do szerokiego zakresu raportów i danych płacowo-kadrowych. Raporty możesz generować z poziomu przeglądarki WWW i w łatwy sposób wyeksportować do arkusza kalkulacyjnego.

E–Urlopy

Zarządzanie urlopami jeszcze nigdy nie było tak proste. Ogranicz papierową dokumentację dzięki elektronicznemu systemowi planowania urlopów, składania wniosków i ich rozpatrywania.

E–Teczka

E-teczka to rewolucyjne rozwiązanie dające możliwość przeglądania elektronicznej teczki pracownika w postaci skanów oryginalnych dokumentów. Pełna dokumentacja do Twojej dyspozycji zawsze gdy jej potrzebujesz.

E–Zarządzanie Czasem Pracy

Elektroniczna rejestracja pozwoli Ci na wydajne zarządzanie czasem pracy Twoich pracowników, od rejestracji godzin wejścia i wyjścia po definiowanie systemów zmianowych, harmonogramów.

Wdrożenie

Jeśli chcesz ograniczyć liczne koszty związane
z administracją kadrowo-płacową korzystając z naszego elektronicznego systemu, już teraz dowiedz się więcej
o jego wdrożeniu. Zobacz jak niewiele dzieli Cię od usprawnienia procesów kadrowych w Twojej firmie.

Płace i kadry w Polsce

Fakty:

  • Samodzielne drukowanie pasków płacowych
  • Elektroniczne wnioski urlopowe
  • Zarządzanie profilami pracowników
  • Raporty i dane płacowe dostępne on-line
  • E-teczka z dokumentami pracowników
  • Rejestracja czasu pracy