Administracja Kadrowa

Realizując usługi outsourcingu kadrowego towarzyszymy pracownikom Twojej firmy od momentu zatrudnienia, aż do przejścia na emeryturę.

Administracja kadrowa składa się z wielu rutynowych
i pracochłonnych czynności. Częsta zmiana przepisów oraz regulacji prawa pracy wymaga śledzenia na bieżąco informacji branżowych. Konieczna jest fachowa wiedza, doświadczenie i czas.  Wiemy, że administracja kadrowa jest ważnym ale nie podstawowym aspektem biznesu naszych Klientów, dlatego decydując się na skorzystanie z usług outsourcingu kadrowego z UCMS Group możesz skupić się na swoich strategicznych działaniach, a zgodność administracji z aktualnymi przepisami i wymaganiami pozostawić nam.

Outsourcing Kadr

Decydując się na outsourcing kadr zyskujesz nie tylko wsparcie w zarządzaniu procesami administracji kadrowej, ale także rzetelną informację oraz wiedzę ekspertów UCMS Group.

Zarządzanie Aktami Osobowymi

Świadczone przez nas usługi kadrowe obejmują przechowywanie, zarządzanie oraz administrowanie teczkami z aktami osobowymi pracowników. Dbamy o bezpieczeństwo dokumentów oraz najwyższe standardy obsługi.

Zatrudnienie Pracownika

Ułatwiamy proces rekrutacji i zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zatrudnianiem nowych pracowników. Dzięki naszej pomocy możesz skupić się na wyborze najlepszego kandydata.

Urlopy

Specjaliści ds. Kadr UCMS Group ustalą wymiar różnego rodzaju urlopów dla Twoich pracowników w oparciu
o najnowsze przepisy prawa pracy oraz regulacje obowiązujące w Twojej firmie.

Aktualizacja i Informowanie

Monitoring ważnych dat związanych z pracownikami przypomni Ci o konieczności aktualizacji badań lekarskich, przeprowadzenia szkoleń BHP czy zbliżającego się upływu okresu trwania umowy zawartej na czas określony.

Wsparcie Urzędowe

W ramach świadczonych usług kadrowych weźmiemy odpowiedzialność za przekazywanie informacji z Twojej firmy do US i ZUS oraz za poprawność dostarczanych dokumentów.

Raporty Kadrowe

Eksperci UCMS Group oferują wsparcie w każdym momencie współpracy. Oprócz standardowych raportów kadrowych przygotowują  także specjalne  raporty na życzenie Klienta.

Specjalista ds. Kadr w Twojej Firmie

Nie chcesz aby procesy kadrowe Twojej firmy były prowadzone poza jej siedzibą? Doświadczony
i wykwalifikowany specjalista z UCMS Group może pracować  w siedzibie Twojej firmy.

System Kadrowy

Zapewniamy dostęp do danych, dzięki któremu możesz korzystać z raportów kadrowych oraz dostępu do danych personalnych i przeskanowanych dokumentów, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Outsourcing usług kadrowych w Polsce

Fakty

  • Kompleksowa administracja HR
  • Prowadzenie bilansu czasu pracy
  • Ustalanie uprawnień do urlopów
  • Raportowanie ustawowe i sprawozdania dla Zarządu
  • Dostęp online do danych kadrowych 24/7
  • Portale Pracownicze